گن لاغری بازویی که روزها لاغر می کند و شب ها چاق

اضافه وزن و چاقی یک نگرانی عمده برای سلامت عمومی در ایالات متحده (ایالات متحده) است. بر اساس داده‌های منتشر شده در سال 2014 توسط بررسی ملی سلامت و تغذیه، بیش از نیمی از بزرگسالان ایالات متحده (60.3٪) بین 20 تا 39 سال دارای اضافه وزن یا چاق با شاخص توده بدنی ≥ 25 هستند.

افزایش وزن به ویژه یک نگرانی در افراد در سن دانشگاه می باشد و برای درمان این بیماری استفاده از گن لاغری بازو را پیشنهاد دادند.

اگرچه این نظریه رایج مبنی بر اینکه دانشجوی سال اول 15 پوند اضافه می کند در اکثر موارد رد شده است، مطالعات نشان داده است که بسیاری از دانشجویان در واقع وزن اضافه می کنند.

نظرسنجی انجام شده در سال 2014 توسط انجمن سلامت کالج آمریکا گزارش داد که بیش از 34 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی دارای اضافه وزن یا چاق هستند و این تعداد در هنگام نظرسنجی از دانشجویان فارغ التحصیل به 40 درصد افزایش می یابد.

اضافه وزن خطر سکته مغزی، بیماری قلبی، دیابت نوع 2 و برخی از انواع سرطان را افزایش می دهد. بنابراین، مداخلات برای مبارزه با افزایش وزن در طول این سال ها برای نتایج سالم بعدی در زندگی مورد نیاز است.

رفتارهای افراد در سن دانشگاه آنها را در معرض خطر افزایش وزن قرار می دهد. به طور خاص، عادات غذایی نامناسب، کاهش فعالیت بدنی، کاهش مصرف میوه و سبزیجات و افزایش مصرف الکل همگی به افزایش وزن کمک می کنند.

انجمن سلامت کالج آمریکا گزارش می دهد که 65٪ از دانش آموزان کمتر از 2 وعده میوه/سبزیجات را به صورت ترکیبی در روز مصرف می کنند و بیش از 50٪ از دانش آموزان گزارش می دهند که در 9 روز گذشته الکل مصرف کرده اند.

از بین کسانی که الکل مصرف می کردند، 24٪ از دانش آموزان گزارش دادند که 7 یا بیشتر نوشیدنی در آخرین بار مصرف کرده اند. فناوری به خوبی در زندگی جوانان ادغام شده است.

در حال حاضر 85 درصد از جوانان 18 تا 29 ساله صاحب گوشی هوشمند هستند. در میان جوانانی که دارای تلفن هوشمند هستند، 100٪ از تلفن هوشمند خود برای ارسال و دریافت پیام های متنی استفاده می کنند.

علاوه بر این، 77 درصد از بزرگسالان جوان از تلفن هوشمند خود برای جستجوی اطلاعات بهداشتی استفاده کرده اند. یک مطالعه گروهی متمرکز اخیر که توسط نویسنده اول انجام شد، مشخص کرد که بزرگسالان جوان علاقه مند به استفاده از فناوری تلفن های هوشمند برای کاهش وزن هستند، با این حال آنها در مورد در دسترس بودن برنامه های مختلف برای کمک به کاهش وزن اطلاعات کمی دارند.