نوار تیپ کشاورز تی اف پی کناف ایران

با توجه به خشکسالی‌های چند دهه اخیر در کشور ما، استفاده از منابع آبی برای کشاورزان بسیار محدود شده است از این رو، محصولاتی به وجود آمده که آبیاری گیاهان را به صورت قطره ای انجام داده و میزان تلفات آب را به مقادیر قابل توجهی کاهش می‌ دهد. مراکز تولید کننده نوار تیپ کشاورز تی اف پی کناف ایران، این محصول را با ضخامت های گوناگون و میزان فواصل مختلفی تولید کرده که نمونه های ایرانی آن در کشور مطابق با شرایط آب و هوایی مناطق مختلفی تولید شده و از کیفیت بیشتری برخوردار است.

نوار تیپ کشاورز تی اف پی کناف ایران

نوار تیپ کشاورز

نوار تیپ کشاورز نوار تیپ کشاورز از جمله محصولات کاربردی در زمینه پرورش گیاهان می باشد که با وجود بحران آب امروزه بیشتر از پیش استفاده از این محصولات توصیه می شود. با توجه به کارایی که این محصولات دارند باید گفت که شرکت های بسیاری برای تولید شان اقدام می کنند که هر کدام نوع خاصی را آماده می کنند. تولید نوار تیپ کشاورز در کارخانه ها طبق استاندارد های خاصی انجام می شود.

در خطوط تولید محصولات مورد نظر از مواد پلیمری استفاده می شود که بعد از آماده سازی در قالب های مخصوص ریخته می شود تا به شکل نوار تیپ در بیایند. نوار تیپ تی اف پی را به عنوان پرمصرف ترین نوار تیپ کشاورزی معرفی می کنیم که اغلب به صورت عمده به فروش گذاشته می شود تا نیاز خریداران را برطرف کند.

با توجه به اینکه روزنه های نوار تیپ ها در فواصل مشخص شده ای هستند بیشتر برای محصولات ردیفی به کارگیری می شوند. از این موارد به صیفی جات اشاره می کنیم. عمده کارایی نوار تیپ کشاورزی در گلخانه ها می باشد که به آبیاری محصولات نظم و ترتیب خاصی می بخشد. استفاده از نوارهای تیپ کشاورز دارای مزیت های زیر است:

  • مصرف آب به حداقل می رسد.
  • آب در همه جا به یک اندازه پخش می شود و همه ی درختان و زمین در یک زمان خاصی آبیاری می شوند.
  • در این روش آب به هیچ عنوان روی زمین نمی ماند که تبخیر شود.
  • قیمت این روش آبیاری بسیار مناسب تر و به صرفه تر از روش سنتی است.
  • این نوارها دارای طول عمر بالایی نیز هستند که در موقع خرید می توانید با توجه به میزان آب دهی زمین تان نوع یک ساله یا دو ساله یا سه ساله آن را تهیه کنید، مثلا اگر مزرعه شما آب مناسبی ندارد می توانید نوع یک ساله آن را خریداری کنید.
  • قابلیت استفاده در زمین های شیب دار را دارند.
  • می توانید هر میزان آبی را که می خواهید وارد زمین شود را تنظیم کنید و با خیال راحت به باقی کارهای زمین برسید، چرا که برخی از نوارهای تیپ کشاورزی قابلیت تنظیم فشار آب را دارند.

نوار تیپ تی اف پی

نوار تیپ تی اف پی نوارتیپ تی اف پی از جمله لوله های پلیمری است که دارای سوراخ های منظم و با فواصل مختلف برای آبیاری می باشد که روی زمین های کشاورزی پهن شده و این آبیاری را به صورت قطره چکان و بدون قطره چکان انجام می دهد. استفاده از انواع نوار تیپ آبیاری برای مزارع نیشکر، سیب زمینی، پنبه، انواع صیفی جات، حبوبات، برخی از محصولات کشاورزی که کشت آنها به صورت ردیفی است و غلات کاربرد داشته که به راحتی می‌ توان در این مزارع میزان مصرف آب را کاهش داد.

استفاده از این محصول در مناطق خشک و گلخانه ها نیز امکان پذیر است، زیرا با استفاده از این نوارها می‌توان مصرف خود را بهینه سازی کرد. طبق آزمایشاتی که انجام شده رشد و نمو گل‌های گلخانه با این نوع آبیاری نتیجه موفقیت آمیزی داشتند. استفاده از این محصول نیاز به فشار آب بالایی ندارد و برای برخی گیاهانی که رویش و محصولات آن به صورت نامنظم و غیر ردیف انجام شده، غیر قابل استفاده می باشد.

پخش یکنواخت آب به تمام نقاط زمین، مراحل آبیاری بسیار ساده، جنس لوله های مقاوم در برابر کود، مقاومت در برابر تابش نور خورشید و سموم از مهم ترین مزایای استفاده از نوار تیپ تی اف پی است، حتی با استفاده از این محصول می توان بازدهی محصولات کشاورزی خود را به صورت قابل توجهی افزایش داد و از این طریق نیز می‌ توان کودهای شیمیایی را نیز در آب حل کرده تا به میزان یکسانی به گیاهان برسد.

نوار تیپ کناف ایران

نوار تیپ کناف ایران انواع نوارتیپ ایرانی در بازار وجود دارد که هر کدام از این محصولات دارای کارایی و کاربرد بسیار زیادی می باشد. شما می توانید از این کالاها برای آبیاری مزارع و زمین‌ های کشاورزی استفاده نمایید. از بهترین و پرفروش ترین انواع نوار تیپ، می توان به نوار تیپ کناف ایران اشاره نمود که توانسته حجم زیادی از میزان خرید و فروش انواع نوار تیپ را به خود اختصاص بدهد.

این محصولات به صورت کاملاً استاندارد طراحی و تولید شده و اگر از این محصولات استفاده کنید می توانید به راحتی در مصرف آب و افزایش سطح زیرکشت صرفه‌جویی نمایید. این کالاها نصب سریع و آسان داشته و حمل و نقل آن به دلیل وزن سبک که دارد بسیار راحت و آسان می باشد و شما می توانید به راحتی محصولات را جابجا و حمل و نقل کنید.

با استفاده از این کالا می توانید از فرسایش خاک جلوگیری کنید و در نتیجه موجب کاهش رشد علف‌های هرز شوید. این محصولات قابلیت نصب بر روی خاک، زیر خاک و حتی به صورت معلق را داشته اند و این کالاها با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه موجود در بازار تهیه و تولید شده، به همین خاطر است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. نوارتیپ کناف ایران در برابر اشعه ماورای بنفش و تغییرات شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و بهترین گزینه و انتخاب برای خرید محسوب می شود‌.

نوار تیپ ارغوان

نوار تیپ ارغوان نوار تیپ ارغوان دارای سایز بندی کاملا متنوعی بوده است. این محصولات با ضخامت های مختلفی طراحی و تولید شده و شما می توانید به راحتی بهترین سایز محصول را بر حسب نیاز خود خریداری و از آن نیز استفاده نمایید‌.

نوار تیپ آبیاری ارغوان می‌ تواند آب را به صورت یکنواخت در زمین پخش کند و شما می توانید به راحتی با استفاده از این محصول زمین های زراعی خود را آبیاری نمایید. البته بهتر است قبل از خرید این محصول اطلاعات مورد نیازتان را به صورت تخصصی و حرفه ای از کارشناسان فروش مجموعه دریافت کنید و سپس بهترین و مرغوبترین نوع کالا را خریداری کنید.

با توجه به افزایش تقاضا برای خرید این محصول شرکت های تولید کننده زیادی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع نوارتیپ کشاورزی آغاز کرده و با فعالیت در این زمینه توانسته اند پاسخگوی نیاز مشتریان و خریداران باشند و میزان فروش محصولات خود را به صورت قابل توجهی افزایش داده اند‌.

تولیدکنندگان برای آنکه بتوانند حجم زیادی از این محصول را ظرف مدت زمان کوتاه تولید و به بازار مصرف عرضه کنند، از دستگاه‌ ها و ماشین‌ آلات مجهز برای تهیه و تولید این کالا استفاده کرده و در نهایت موفق به عرضه و توزیع بهترین نوع محصول شده اند‌.

نوار تیپ بارز قطران

نوار تیپ بارز قطران نوار بارز قطران دارای ویژگی هایی می باشد که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره می شود، از شما می خواهیم ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید:

این نوار تیپ بسیار مقاوم است و می تواند در مقابل نور خورشید مقاومت بالایی از خود نشان دهد، در عین حال برای استفاده از آن نیاز به وسایل پیشرفته و تخصص خاصی نیست و نصب و اجرای آن بسیار آسان است و در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود، فقط دقت کنید که به درستی انجام شود تا دچار نشتی نشود.

از نوار تیپ بارز قطران در خاک های شور و اسیدی می توان استفاده نمود، نوار آبیاری از رشد علف های هرز در اطراف گیاه جلوگیری می کند. با استفاده از نوار تیپ بیشترین حد مصرف آب گیاهان را می توان تامین کرد، عمر نوار تیپ بارز قطران بسیار بالا است و تا سالیان سال می توان آن را مورد استفاده قرار داد. در گلخانه ها نیز می‌توان از نوار بارز قطران استفاده کرد، دیواره این نوار به گونه ای است که از رشد رسوبات و جلبک ها، روی دیواره آن جلوگیری می‌کند. نوار تیپ بارز قطران در برابر آفت کش ها و سموم کشاورزی مقاومت خوبی دارد.

با نوار تیپ کشاورزی می‌ توانید خودتان آب خروجی آن را تنظیم کنید و بر اساس محصولات و زمین خود، میزان آبیاری را کنترل نمایید. از نوار آبیاری برای زمین هایی که در شیب زیاد کشته شده اند نیز می توان استفاده نمود، برای آبیاری محصولاتیمثل فلفل، سیب زمینی، آفتاب گردان و گوجه فرنگی و انواع محصولات گیاهی و صیفی جات می توان از نوار تیپ استفاده کرد.

با استفاده از آن می‌توان اثرات کود های شیمیایی را افزایش داد، هم چنین برای آبیاری محصولاتی مثل خربزه و هندوانه نیز می توان از نوار تیپ های کشاورزی استفاده کرد، با به کار گیری نوار تیپ ها، می توان مصرف آب، کود و سم را کاهش داد و در این موارد صرفه جویی کرد.

نوار تیپ پویا پلاست

نوار تیپ پویا پلاست نوار تیپ پویا پلاست از جمله نوار های مرغوب و درجه یکی است که توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را جلب نماید ، این محصول دارای ویژگی های بسیاری است که در این مطلب قصد داریم به بررسی مقاومت آن بپردازیم. معمولاً از مواد اولیه بسیار با کیفیت و همچنین موادی از جنس پلی اتیلن برای تولید این محصولات استفاده می شود.

مقاومت نوار تیپ پویا پلاست بسیار بالا است و این محصولات در برابر عوامل محیطی از جمله گرما و سرمای زیاد فوق العاده مستحکم هستند و به هیچ عنوان دچار شکستگی نمی شوند، بنابراین می‌توان برای انتقال آب در زمین های کشاورزی با وسعت زیاد از آن استفاده کرد.

این محصولات فشار آب زیاد را نیز تحمل می‌کنند و شکل ظاهری آنها در فصل‌های سرد سال تغییر پیدا نمی کند. دوام و ماندگاری نوار های پویا پلاست بسیار زیاد است و از این محصولات می توان برای آبیاری مزارع شیب دار هم استفاده کرد.

می توان گفت با توجه به ضخامت کم این نوارها مقاومت آن بسیار بالا است و امروزه برای آبیاری های صنعتی و مدرن از نوار تیپ ها با سایز و اندازه های مختلف استفاده می شود. وزن این محصول بسیار سبک است، بنابراین جابجایی و انتقال آن نیز راحت می‌باشد.

شایان ذکر است که نوار های تیپ پویا پلاست بسیار مستحکم هستند و در برابر اشعه ماورای بنفش و مواد مضر و کودهای شیمیایی بسیار مقاوم اند و به هیچ عنوان شکل ظاهری آنها تغییر پیدا نمی‌کند و دچار پارگی هم نمی‌ شوند.

نوار تیپ تفتان

نوار تیپ تفتان انواع مختلف نوارتیپ در بازار وجود داشته که شما مشتریان و خریداران می توانید بر حسب نیاز خود بهترین نوع محصول را خریداری کنید. نوار تیپ تفتان جزء انوع مختلف نوار تیپ می باشند. این نوار تیپ از جمله پرفروش ترین و پرطرفدارترین نوع نوار تیپ در بازار می باشد و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد توانسته جایگاه خوبی را در بازار خرید به خود اختصاص دهد. این کالاها با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه موجود در بازار تهیه و تولید شده اند و شما می توانید با خیالی راحت و برای مدت طولانی از این محصولات استفاده کنید بدون اینکه تغییری در کیفیت کالا ایجاد شود.

همچنین این محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و به طور کلی کیفیت آن توسط تولیدکننده تضمین شده است و مشتریان و خریداران معتقدند زمانی تولید کننده محصول را از نظر کیفیت تضمین می‌ کند که از بهترین متریال و مواد اولیه برای تهیه و تولید این کالاها استفاده کرده باشد. نوار تیپ درجه یک از وزن مناسبی برخوردار بوده و به همین خاطر حمل و نقل و جابجایی آن راحت و آسان می باشد و شما می توانید برای آبیاری تمامی زمین‌ های کشاورزی و زراعی خود از این محصولات استفاده کنید. نحوه استفاده از این محصول بسیار راحت و آسان بوده است.

قیمت نوار تیپ با توجه به جنس آن و هم چنین فاصله قطره چکان هایش متفاوت است. خرید نوار تیپ با بهترین قیمت به همراه تخفیفات ویژه برای خریداران عزیز در وب سایت ما امکان پذیر می باشد. توزیع نوار تیپ در فروشگاه‌های سراسر کشور به صورت عمده انجام می‌شود که با مراجعه به این مراکز می توان خرید خود را انجام دهید. علاوه بر آن امکان خرید آنلاین برای همین افراد وجود دارد که با ثبت سفارش محصول در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تمامی نقاط ایران ارسال می شود.

هدف ما به دست آوردن رضایت شما مشتریان است که همیشه در تلاش هستیم به این هدف برسیم، ما به شما اطمینان می دهیم که از خرید نوار تیپ های ارائه شده توسط این مجموعه پشیمان نخواهید شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.