لباس قلاب بافی که موجب تولد نوزادی شد

یک لباس قلاب بافی یقه بلند، شلوار سفید و اکسسوری های طلایی، لباس مناسبی برای روزهای تعطیلات شماست. برای برجسته کردن آن و افزایش طراوت، رسیدن به یک مدل موی بالا، برای هر فعالیتی احساس آمادگی خواهید کرد.

ترکیب لباس‌های بافت با سایر لباس‌های بافت آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد خطرناک نیست، گزینه‌ای کاملاً مطمئن برای نشان دادن غیرعادی بودن شماست.

بنابراین حالا می دانید که برای خود دامن، تاپ، ژاکت، کلاه و هر چیز دیگری که می توانید تهیه کنید، به دست آوردن یک لباس خوب کار سختی نخواهد بود.

پیچ و تاب روی قلاب بافی که اگر افراد دیگر قبلاً آن را امتحان نکرده بودند، ممکن است آن را امکان پذیر ندانید. این تاپ نیم تنه می تواند به شما کمک کند تا اندام خود را با احتیاط نشان دهید.

آن را روی چیزی آبکی (پیراهن یا بلوز) قرار دهید تا جلوه خاصی به آن ببخشید.جذاب ترین طرف خود را با یک تاپ کوتاه نشان دهید، بسیار ایمن و سبک است.

برای اینکه به آن زرق و برق بیشتری بدهید، دامن کوتاه و اکسسوری های مورد علاقه خود را بپوشید. کفش های راحت را برای متعادل کردن ظاهر فراموش نکنید.

لباس‌های قلاب‌بافی نباید فقط جنبه مثبت داشته باشند، اگر شما از آن دسته دخترانی هستید که از ترکیب رنگ‌ها متنفرند اما می‌خواهند به این روند بپیوندند، تاپ مشکی را در نظر بگیرید، این گزینه‌ای است که با همه چیز در دنیا ست می‌شود.

برای داشتن ظاهری شیک، شلوار چرمی بپوشید، اما اگر می‌خواهید ظاهر غیر رسمی‌تری داشته باشید، شورت جین خود را بپوشید.

بدوید تا این لباس ها را پیدا کنید یا از دوستی بخواهید که این تکنیک بافتنی را به شما آموزش دهد. این یک فعالیت آرامش بخش خواهد بود و می توانید از این فرصت برای پیوستن به این روند زیبا و همه کاره استفاده کنید.

10 لباس با یک سویشرت ماکسی برای راحت بودن بدون چاق شدن