قیمت نوار آبیاری تیپ | ارائه نازل ترین نوع ایرانی آن

قیمت نوار آبیاری تیپ را می توانید از نمایندگی ها و مراکز فروش مطلع شوید همچنین شما می توانید با استفاده از راهنمایی کارشناسان موجود در این نمایندگی نوع محصول مورد نظر خود را به درستی انتخاب و خریداری کنید. تجهیزات آبیاری قطره ای می توان گفت یکی از جمله فناوری های نوینی است که امروزه برای صرفه جویی در مصرف آبو کاهش هزینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با استفاده از این آبیاری از رشد بسیاری از علف های هرز جلوگیری می شود.

قیمت نوار آبیاری تیپ | ارائه نازل ترین نوع ایرانی آن

قیمت هر رول نوار تیپ

قیمت هر رول نوار تیپقیمت روز نوار تیپ آسیا  یکی از جمله با کیفیت ترین و با دوام ترین نوع نوار تیپ با عمر طولانی و مقاوم در برابر حرارت و اشعه ماوراء بنفش و مستحکم در برابر پاره شده و دارای انعطاف بسیار برخوردار می باشند را می توانید با مراجعه حضوری به مراکز و نمایندگی های فروشی که در سرتاسر کشور وجود دارد، مطلع شوید.

نوار تیپ اولی بار در سال 1394 تا 1395در مزارع ذرت مورد استفاده قرار گرفت، آبیاری به این روش در مزارع نسبت ب آبیاری غرقابی 40 تا 50 درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند و نسبت به آبیاری بارانی 25 درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند، که همین امر باعث کاهش هزینه ها می شود. از این نوع روش آبیاری امروزه برای آبیاری مزارع مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت هر ورل نوار تیپ مورد نیاز خود را می توانید از نمایندگی ها و مراکز فروشی که در سرتاسر کشور ایران وجود دارد مطلع شوید همچنین با مراجعه به این مراکز می توانید از متیاز هایویژه ای استفاده کنید که عبارتند از:

 1. راهنمایی و مشاوره برای خرید محصول
 2. بسته بندی مناسب
 3. ارسال رایگان
 4. ضمانت و خدمات پس از فروش
 5. تنوع محصول
 6. استفاده از تخفیفات و امتیازات

نوار آبیاری تیپ چیست؟

نوار آبیاری تیپ چیست؟یکی از جمله ابزار های مورد استفاده برای آبیاری نوار تیپ می باشد. این نوار های بیشتر برای آبیاری و کشت های ردیفی مانند گل کلم، کاهو، فلفل، پنبه مورد استفادهه قرار می گیرند.
این نوار ها از جنس پلی اتیلن هستند و بر خلاف آن چه که شما در ذهن تان است که لوله های پلی اتیلن سخت است این نوار ها مسطح و نرم و قابل انعطاف می باشند، این ویژگی باعث شده است که هنگامی که آب درون آن ها پر می شود قطره های آب از طریق دپیر های که بر روی آن قرار گرفته است خارج می شود و پس از این که آبیاری توسط این نوار انجام شد دوباره به حالت اولیه و مسطج می شود. نوار های تیپ ضخامت بسیار کمی دارند و فاصله قطره چکان های بر روی این نوار ها نیز متفاوت است. معمولا نوار های تیپ که برای آبیاری سطحی استفاده می شود دارای ضخیم تر می باشند.

بازار بزرگ کشاورزی ایران یکی از جمله سایت های ایرانیاست که هر کشاورزی باید برای انجام کار های روزانه و مشکلات کشاورزی آن به این سایت مراجعه نماید از قسمت های مختلف سایت می توان به مواردی که در ادامه بیان خواهیم نمود اشاره داشت که عبارتند از:

 • ماشین آلات
 • ادوات کشاورزی
 • ادوات باغبانی
 • لوله و لوازم آبیاری
 • دستگاه های آبیاری
 • انواع پوشش رخیره استخر آب
 • تجهیزات گلخانه ای

قیمت نوار تیپ اصفهان

قیمت نوار تیپ اصفهاناز جمله دستگاه نوار تیپ مورد استفادع در آبیاری قطره ای پمپ های است که آب را با فشار زیاد وارد نوار تیپ می کند. آب مورد نیاز آبیاری از زمانی که از محل تامین آب مورد نیاز آبیاری تا محل استفاده از فیلتر های شنی و توری بسیاری عبور خواهد کرد و باعث می شود ناخالصی آب گرفته شود.

آبیاری در این روش به این صورت است که بر روی نوار تیپ قطره ای چکان های وجود دارد که در ردیف گیاهان کاشته شده به منظور آبیاری قرار می گرد. آب پس از عبور از فیلتر ها از قطره چکان خارج شده و کنار گیاه را خیس کرده در نتیجه آب مورد نیاز گیاه تامین می شود. این امر هم در هزینه آبیاری صرفه جویی می شود و هم از رشد گیاهان علفی جلوگیری می شود.

معروف ترین نوع نوار آبیاری تیپ

معروف ترین نوع نوار آبیاری تیپنوار پی ی سی یکی از جمله نوار های مورد استفاده برای آبیاری است که در برابر گرما و شرایط محیطی متفاوت بسیار مقاوم می باشد و به دلیل این که این تجهیزات دارای ویژگی های بیان شده می باشند طول عمر بیشتری دارند درنتیجه در هزینه ها صرفه جویی می  شود.

شما برای این که انواع و معروف ترین محصولاتی که برای آبیاری قطره ای مورد اسفاده قرار می گیرد را مشاهده نماید می توانید به مراکز و نمایندگی ها مراجعه نموده تا شما را در زمینه خرید بهترین نوع مورد نیاز شما راهنمایی کنند.