قیمت خرید و فروش مستقیم نوار تیپ آبیاری از درب تولیدی

قیمت خرید و فروش نوار تیپ آبیاری از کارخانجات تولیدی آنها بسیار مناسب تر از مراکز فروش و یا بازار می باشد. خرید و فروش عمده و جزئی این محصول بصورت مستقیم و بدون واسطه از درب تولیدی با قیمت های استثنائی همراه می باشد. برخی از تولید کنندگان این نمونه ها، این کالاها و نوار تیپ 1000 متری را به قیمت تولیدی پخش می کنند. آنها به فکر تولید بیشتر و فروش بیشتر و در نهایت رسیدن به سوددهی بالاتر هستند.

قیمت خرید و فروش مستقیم نوار تیپ آبیاری از درب تولیدی

قیمت روز نوار تیپ آبیاری قطره ای در کشور

قیمت روز نوار تیپ آبیاری قطره ای در کشوربا ازدیاد زمین های زراعی و کشاورزی و تولید انواع صیفی جات و سبزیجات و صادرات آن به کشورهای همسایه، نیاز روزافزون به نوار تیپ آبیاری قطره ای بیشتر شد و این محصولات جایگزین روش های سنتی آبیاری شدند. بنابراین قیمت روز نوار تیپ آبیاری قطره ای در سراسر کشور از طرف نمایندگان و یا تولیدکنندگان اعلام شده و به دست خریداران می رسد.

در فروشگاه ها و همچنین در سایت های اینترنتی این قیمت ها به روز می شود تا خریداران عمده و واردکنندگان این محصولات به کشورشان،  بتوانند آگاهانه با اطلاع از قیمت های روز و با برآورد قیمت های جدید، اقدام به ثبت سفارش نمایند و محصول را خریداری نمایند.

همچنین تولید نوار تیپ آبیاری باکیفیت و مرغوب و از جنس مواد اولیه درجه یک، قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد از اینرو قیمت ها بایستی به روز شده باشد تا خریداران را از سردرگمی بیرون بیاورد.

لیست قیمت محصولات تیپ آبیاری در بازار

لیست قیمت محصولات تیپ آبیاری در بازار در بازار و فروشگاه های فروش انواع ابزار آلات کشاورزی، انواع محصولات تیپ آبیاری و لوازم جانبی مربوط به آن، همراه با لیست قیمت آن به خریداران ارائه داده می شود. با در دست داشتن لیست قیمت تک تک محصولات، خریداران عمده و جزئی بهتر می توانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری کنند.

همچنین اگر سایت های مربوط به این محصول را سرچ کرده باشید می توانید برای خرید نوار تیپ آبیاری، این نمونه ها را به همراه تصاویر آن با مشخصات و لیست قیمت آنان مشاهده کنید تا خریدی مطمئن را انجام دهید.

قیمت نوار تیپ پویا شیراز بستگی به سایز و ضخامت و متراژ خریداری شده دارد و نوع درزدار آن در فاصله های 10 سانتی و بیشتر تولید شده اما فاصله های 20 سانتی آن طرفداران بیشتری دارد.

همچنین نوار تیپ آبیاری اصفهان معروف شده است. آنان با تولید این محصولات از مواد اولیه درجه یک، محصولی بادوام و مقاوم در برابر اشعه ماوراءبنفش تولید کرده و سفارشات آن به صورت عمده بوده از اینرو با در دست داشتن لیست قیمت آن، می توانید آن را به روش های مختلفی سفارش دهید.

انواع نوار تیپ آبیاری برای سفارش عمده در بازار تهران

انواع نوار تیپ آبیاری برای سفارش عمده در بازار تهرانابتدا شما را می خواهیم با این جمله آشنا کنیم که نوار تیپ آبیاری چیست سپس انواع نوار تیپ آبیاری را معرفی کنیم:

نوار تیپ آبیاری نوعی از لوله های تخت و لوله ای دریپردار مخصوص مزارع است که در زیر خاک و یا سطح آن قابل استفاده می باشد. از انواع آن ساده و درزدار و پلاکدار می باشد که اینها باهم تفاوت هایی را نیز دارند.

نوع درزداراین نوار تیپ آبیاری قطره ای به صورت قطره چکان دار بوده و در فاصله های کم و زیاد درزهایی ایجاد شده که به صورت قطره ای آب را به بیرون هدایت می کند اما نوع پلاکدار به صورت زیپی بوده و برعکس نوع درزدار به صورت قطره چکان عمل نمی کند.

حال برای سفارش عمده آن در بازار تهران، می توان با مراجعه به این مراکز، هم به صورت حضوری و مستقیم آن را خریداری کرد و هم از طریق سایت هایی که در اختیار گذاشته شده با انتخاب محصول به صورت عمده، آن را خریداری کرد. این روش هم برای خریداران در داخل و هم برای خارج از کشور، بهترین روش خرید برای سفارشات عمده انواع نوار تیپ آبیاری می باشد.

بهترین نوار تیپ برای استفاده

بهترین نوار تیپ برای استفاده نوار تیپ آبیاری تولید شده از جنس پلی اتیلن، که برای صرفه جویی در مصرف آب معروف شده دارای جنس مقاوم در برابر آفتاب و کود و سم بوده و از دیرباز مورد استفاده کشاورزان بوده است.

بهترین نوار تیپ برای استفاده برای سطح زیر خاک، نوار تیپ درزدار بوده و برای استفاده در سطح روی خاک از نوار تیپ پلاکدار استفاده می شود.

در اینجا به برخی از مزایای نوار تیپ برای استفاده در مزارع و گلخانه ها اشاره می کنیم:

  • نصب آسان
  • حمل و نقل راحت و بسیار سبک وزن
  • اتصال آسان و ارزان قیمت
  • جنس پلیمری داشته و از چسبیدن گیاهان و جلبک به سطح آن جلوگیری می کند
  • صرفه جویی در میزان مصرف آب
  • عدم نیاز به فشار آب بالا
  • مقاوم در برابر اشعه uv و کودهای شیمیایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.