ده کشور نماینده مناطق جغرافیایی به همراه مناطق مختلف آنها مورد بررسی قرار

این گزارش نتایج یک مطالعه جهانی در مورد توسعه و وضعیت فعلی را خلاصه می کند صید میگو با تمرکز بر مستقیم و غیرمستقیم اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی.
تاثیرات این مطالعه به بررسی وضعیت موجود، مشکلات و مسائل و همچنین اه حل های یافت شده و مبادلات انجام شده موضوعات مهم مرتبط با صید میگو می باشد ده کشور نماینده مناطق شاه میگو ایرانی به همراه مناطق مختلف آنها مورد بررسی قرار گرفت.
شرایط قابل توجه ماهیگیری میگو ده کشور انتخاب شده عبارتند از: استرالیا، کامبوج،
اندونزی، کویت، ماداگاسکار، مکزیک، نیجریه، نروژ، ترینیداد و توباگو متحده آمریکا مطالعات در مورد موضوعات مهم مرتبط با صید میگو برای تولید یافته های اصل اخیر میگو در چیپس میگو تند حدود 3.4 میلیون تن در سال است که آسیا بیشترین صید را دارد.
منطقه قابل توجه برای صید میگو تولید جهانی میگو، چه صید شده و چه پرورشی 6 میلیون تن است که حدود 60 درصد آن وارد بازار جهانی می شود.
در حال حاضر مهمترین کالای شیلات تجارت بین المللی از نظر ارزش است بسیاری از کشورهای در حال میگو خشک آجیلی گرمسیری، با ارزش ترین صادرات شیلات است جنبه نیز قابل توجه است اقتصادی میگو باید با آن هماهنگ شود.
نگرانی قابل توجه در مورد اثرات زیست محیطی صید میگو در مورد از جنبه های صید میگو انجام شده است.
اینها عبارتند از: وسعه صید میگو؛ ساختار ماهیگیری میگو؛ گونه های هدف؛ گرفت تلاش؛ کمک های اقتصادی؛ لارو میگو پرورشی؛ صید جانبی سوخت؛ جنبه های بیولوژیکی؛ تاثیرات بر روی
محیط فیزیکی؛ اثرات SC بزرگ
 • منابع:
  1. Global study of shrimp fisheries
 • تبلیغات: 
  1. ثروتمندانی که با ارز دولتی پولدارتر شدند
  2. مدل های مختلفی از چکمه های زنانه
  3. فواید شگفت انگیز و باورنکردنی سیب که نمی دانستید
  4. شستشو و مراقبت پارچه حریر