خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری

جدید ترین روش آبیاری در ایران و دنیا توسط نوار تیپ آبیاری انجام می گیرد؛ امروزه کشاورزان جهت جلوگیری از هدر رفتن آب در هنگام آبیاری باغات، زمین ها و محصولات کشاورزی از انواع مختلف نوار تیپ در کیفیت های مختلف استفاده می کنند. خرید اینترنتی نوار تیپ به صورت آنلاین و مستقیم از طریق این سایت برای متقاضیان این محصول مقدور می باشد و استعلام قیمت نیز امکان پذیر است.

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری

نوار تیپ آبیاری

نوار تیپ آبیاری آب مایه حیات بشر و سایر موجودات زنده می باشد از این رو صرفه جویی در مصرف آب امری ضروری بوده و استفاده از روش های نوین می تواند در صرفه جویی و پیشگیری از هدر رفتن آب موثر باشد.

امروز که اکثر کشور های جهان با بحران کم آبی رو به رو هستند استفاده از نوار تیپ آبیاری می تواند در درصد بالایی از هدر رفتن آب، هنگام آبیاری محصولات کشاورزی پیشگیری کند.

از پر کاربردترین ابزار آلات کشاورزی برای آبیاری زمین ها و مزارع، می توان به نوار تیپ اشاره کرد که دارای انواع و کاربرد های متنوعی می باشد؛ از مهم ترین انواع نوار تیپ آبیاری در بازار می توان به میان درز، زیر سطحی، آسیابی، وسط دوخت، مه پاش و نوع زیپی این کالا اشاره کرد که هر کدام از آن ها کاربرد متفاوتی در آبیاری دارند.

نوار تیپ آبیاری در واقع همان آبیاری قطره ای قدیمی می باشد که به صورت مدرن تر طراحی شده اند؛ این وسیله بیشتر برای مزارع صیفی، جالیزی و غلات کاربرد دارد و می توان با آن اکثر محصولات کشاورزی را به صورت ارگانیک تولید کرد.

از مزایای نوار تیپ آبیاری می توان گفت که با حذف جویبار های آبیاری سطح بیشتری از زمین را می توان زیر کشت برد و از فضا های پرت آن نیز می توان استفاده کرد و همچنین کشاورزان می توانند به راحتی در آن رفت و آمد کنند و این نوار ها در کنترل و جلوگیری از رشد علف های هرز نیز بسیار موثر می باشند.

جالب است که بدانید با استفاده از این وسیله کشاورزان و باغداران زمین و باغ های حاصلخیزتر و پربارتری خواهند داشت و به همین خاطر فروش این وسیله رونق زیادی پیدا کرده است به نحوی که در زمان آینده، کمتر زمین و جالیزی پیدا می شود که در آن یکی از این نوار تیپ آبیاری وجود نداشته باشد.

خرید نوار تیپ آبیاری

خرید نوار تیپ آبیاری با استفاده از نوار تیپ آبیاری می توان محصولات کشاورزی را به طور یکنواخت آبیاری کرد و حالت تیپ ها به گونه ای است که سوراخ های متعددی بر روی آن ها می باشد که هر کدام از این سوراخ ها در کنار گیاه قرار می گیرد آب به طور کاملا یکسان در زمین کشاورزی توزیع گردیده و به گیاهان می رسد، همچنین این توزیع یکنواخت سبب می شود گیاهان به صورت یکدست رشد کنند‌.

از دیگر مزایای استفاده از این نوار های تیپ، کاهش آفت و قارچ های گیاهان می باشد که به دنبال آن استفاده از سموم شیمیایی مضر در کشاورزی کاهش چشمگیری پیدا می کند.

نوار های تیپ معمولا در رنگ مشکی تولید می شوند و دارای قطر متفاوتی می باشند که قطر آن ها از 1000 تا 3000 متغیر بوده و کشاورزان می توانند با توجه به نوع استفاده از آن، اقدام به خرید این نوار ها کنند، علاوه بر این موارد نصب و جمع کردن کردن این نوار ها بسیار راحت بوده و نیاز به تخصص ندارد.

یکی از دغدغه های مردم هنگام خرید هر محصولی، این است که چگونه و از کجا درجه یک آن محصول را تهیه کنیم به همین سبب نوار تیپ آبیاری نیز از این مسئله به دور نبوده و از این رو توصیه می شود این محصول را از مراکز غیرمعتبر خریداری نکرده و در هنگام خرید، از معتبر بودن شرکت فروشنده اطمینان حاصل نمایید.

این شرکت، نوار تیپ آبیاری را به طور مستقیم از کارخانه تولیدی آن خریداری می کند و به همین سبب نوار تیپ های موجود در این مجموعه از قیمت مناسب و کیفیت برتر برخوردار می باشد و کشاورزان می توانند سالیان طولانی از این محصول برای آبیاری مزارع خود استفاده کنند.

صادرات نوار تیپ آبیاری

صادرات نوار تیپ آبیاری با توجه به اینکه امروزه نوار تیپ آبیاری مورد استقبال زیاد کشاورزان قرار گرفته است در نتیجه کارخانجات تولید کننده این نوار ها در صدد گسترش آن هستند تا جدیدترین و باکیفیت ترین این کالا را تولید کنند.

یکی از کشور های تولید کننده نوار تیپ، ایران می باشد که برترین این کالا را در خاورمیانه تولید و عرضه می کند؛ ایران در تولید این کالا به خودکفایی رسیده است و به همین خاطر نیز بخش قابل توجهی از آن را به سایر کشور های همسایه و کشور های اروپایی صادر می کند تا نیاز کشاورزان سراسر جهان به این وسیله تامین گردد.

جنس نوار تیپ آبیاری از پلی اتیلین می باشد و به همین خاطر بسیار سبک بوده و نصب آسانی دارند، همچنین کاربرد آن ها در استان هایی که بحران کمبود آب وجود دارد بیشتر است.

با استفاده از این نوار ها کوددهی به مزارع کشاورزی بسیار آسان شده است؛ برای این کار، کود مایع را به مقداری کافی به داخل لوله ها هدایت کرده و این کود به طور مساوی در میان گیاهان توزیع می شود و نیاز به سمپاشی هوایی گیاهان کاهش پیدا می کند.

عکس نوار تیپ ابیاری

عکس نوار تیپ ابیاری نوار تیپ جزو وسیله های پرکاربرد در بین کشاورزان بوده و در برند های مختلفی عرضه می شود؛ کشاورزان می توانند با خرید نوار های تیپ از مجموعه ما، زمین های خود را به صورت خاص آبیاری کنند و محصولات پربارتری را برداشت کنند.

در آبیاری قطره ای توسط نوار تیپ، آب بر اساس نیاز گیاهان به مقدار کم توزیع می می شود اما باید دانست که جمع آوری نوار های تیپ نیز امر بسیار مهمی برای دستیابی به محصول فراوان تر و با کیفیت تر می باشد.

همان طور که گفتیم انواع مختلفی از نوار تیپ در این مجموعه یافت می شود که عکس هر کدام از این محصولات در این سایت آمده است و افرادی که قصد خرید دارند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

اگر قصد خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری با کیفیت را دارید می توانید از طریق این سایت اقدام به ثبت سفارشات کنید و همکاران ما در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن این محصولات را به دستان شما می رسانند.