خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری | مرکز فروش تجهیزات آبیاری قطره ای

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری امروزه طرفداران زیادی دارد. زیرا نوار تیپ آبیاری روشی نوین جهت آبیاری می باشد . که برای محصولات زراعی چون صیفی جات، گلخانه ها و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرد. در این سیستم نوار های آبیاری به صوت شبکه ای در زمین کشاورزی قرار می گیرند.

نوار تیپ آبیاری قطره ای از مهم ترین بخش های آبیاری می باشد بنابراین نگهداری آن بسیار مهم می باشد و کشاورزان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. و تولید و نگهداری و حمل و نقل نوار تیپ بسیار مهم و در خور توجه می باشد.

استفاده از لوازم آبیاری تحت فشار مزیت های زیادی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری | مرکز فروش تجهیزات آبیاری قطره ای

فروش انواع تجهیزات آبیاری قطره ای

فروش انواع تجهیزات آبیاری قطره ایدستگاه نوار تیپ مزیت های زیادی دارد از قبیل:

  • نصب آسان و سریع
  • حمل و نقل راحت رول ها به علت سبک بودن
  • امکان استفاده از اکثر زمین ها و جالیز ها با پستی و بلندی بدون نیاز به تسطیح محیط
  • اتصالات ساده و ارزان با قابلیت کار گذاری ساده به صورت دستی
  • جنس پلیمری آن از چسبیدن جلبک و مواد معدنی به آن جلوگیری می نماید.
  • مقاومت در برابر uv ، کود های شیمیایی، سموم دفع آفت و ….
  • صرفه جویی زیاد در مصرف آب
  • افزایش بازدهی محصول
  • جلوگیری از توسعه و رشد علف های هرز در زمین

نوار تیپ آبیاری مزیت های دیگری دارد که موجب گشته است افراد زیادی آن را به صورت عمده از مراکز فروش تجهیزات آبیاری خریداری نمایند.

کاربرد انواع نوار تیپ آبیاری

کاربرد انواع نوار تیپ آبیاریکاربرد انواع نوار تیپ در آبیاری محصولات کشاورزی، صرفه جویی در آب می باشد. به همین دلیل در مواقعی که منطقه ای دچار کم آبی باشد به این نوع آبیاری روی می آورند.

قیمت نوار تیپ پلاک دار رنج گسترده ای دارد. قیمت آن بسته به میزان جایی که قرار است از آن استفاده شود تغییر می کند. بنابراین طبیعتا در زمین های بزرگ قیمت آن زیاد تر خواهد بود و برعکس. اما به علت صرفه جویی که در آب دارد می تواند در جاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد و در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه خواهد شد.

عرضه بهترین نوار تیپ های آبیاری ایرانی و خارجی

عرضه بهترین نوار تیپ های آبیاری ایرانی و خارجیکاتالوگ سیستم آبیاری تحت فشار مدرن جهت مشاهده انواع نوار تیپ موجود است و فرد با توجه به نیاز خود و میزان زمینی که قصد استفاده از نوار تیپ در آن را دارد می تواند اقدام به انتخاب نوع نوار تیپ خود نماید. نوار تیپ های در نوع های ایرانی و خارجی عرضه می گردند که نوع ایرانی آن قیمت مناسب تری دارد.

آب حیاتی ترین نیاز کشاورزی است و وابستگی کشاورزی به آب بیش از سایر بخش ها است، با کاهش بارندگی در سال های اخیر، شیوه آبیاری از شکل سنتی به سمت روش های علمی و بهینه آبیاری مانند آبیاری قطره ای تیپ در حال تغییر است .اجرای نوار تیپ به لحاظ افزایش بازدهی آب و کاهش مصرف آن اهمیت بالایی دارد و یکی از ضرورت ها با توجه به وضعیت اقلیمی، صرفه جویی در مصرف آب است.

لیست قیمت انواع نوار تیپ آبیاری

لیست قیمت انواع نوار تیپ آبیاریقیمت فروش نوار تیپ همانطور که گفته شد به کیفیت آن، برند آن، ایرانی یا خارجی بودن آن و میزان زمینی که می خواهید در آن از نوار تیپ استفاده نمایید دارد.

سالانه اجرای سامانه نوین ابیاری در کشور ما و در 250 هزار هکتار زمین در دستور کار قرار می گیرد و در سال گذشته با توان فنی و مهندسی موجود در داخل کشور و در راستای اقتصاد مقاومتی بیش از 300 هزار هکتار زمین زیر پوشش این سامانه های آبیاری قرار گرفت .۸ میلیون هکتار از اراضی کشاورزی کشور باید تحت سامانه‌های جدید آبیاری قرار گیرد بنابراین تاکنون ۲۰ درصد از اراضی کشور تحت آبیاری‌ های تیپ قرار گرفته‌ اند که این رقم بدون در نظر گرفتن مناطق گرمسیری و همچنین خوزستان است.

با اجرای نوار تیپ آبیاری راندمان آبیاری نسبت به آبیاری سنتی بسیار افزایش پیدا می کند و کشاورزان در صورت آشنایی با مزیت های این نوع آبیاری به طور قطع به نوار تیپ روی می آورند. همانطور که هم اکنون نیز افراد زیادی از این نوع نوار تیپ استفاده می نمایند. زیرا در عین این که هزینه ای که میپردازید در دراز مدت با سود خوبی روبرو خواهید شد