تولید کنندگان نوار تیپ آبیاری / عرضه کننده با کیفیت ترین آن ها در ایران

تولید کنندگان نوار تیپ آبیاری توانسته اند با استفاده از کارشناسان و بالاترین تکنولوژی های که در حال حاضر وجود دارد محصولات با کیفیتی را تولید نمایند و به بازار عرضه کنند این محصولات دارای کیفیت بالای هستند به گونه ای که علاوه بر تامین نیاز داخلی به خارج از کشور نیز صادر می گردد.

تولید کنندگان نوار تیپ آبیاری / عرضه کننده با کیفیت ترین آن ها در ایران

انواع نوار تیپ در بازار

انواع نوار تیپ در بازاریکی از جمله روش های آبیاری که امروزه برای آبیاری کشت های ردیفی مورد استفاده قرار می گیرد آبیاری قطره ای است، در این روش آبیاری برای این که بتوان گیاه را آبیاری کرد از نایلون آبیاری قطره ای استفاده می شود. این نوار ها در واقع می توان گفت که از جنس پلیمر یکسره می باشد که در فاصله های منظمی منافذی برای خارج شدن آب می باشند. نوار تیپ دارای انواع مختلفی است که عبارتند از:

  • نوار تیپ درزدار
  • نوار تیپ پلاکدار

می توان گفت این دو مدل نوار تیپ از یک جنس می باشد اما راه خروج آب آن ها برای آبیاری متفاوت است. نوار تیپ درزدار مانند یک قطره چکان گیاه را آبیاری می کند و نوار تیپ پلاکدار بر روی آن مانند مسیر زیگزاگ وجود دارد و آب از این درز خارج شده و گیاه را آبیاری می کند به این نوار ها اصطلاحا درز از بغل نیز می گویند. یک نوع دیگر از این نوع نوار ها در بازار برای آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد که به نام درز از وسط معروف و شناخته شده است.

تولید کننده و فروشنده انواع نوار تیپ در ایران

تولید کننده و فروشنده انواع نوار تیپ در ایرانتولید کننده نوار آبیاری محصولات تولیدی خود را در ضخامت های متنوع و فواصل متنوع درز ها و منافذ تولید می کنند. از نوار های تیپ می توان برای آبیاری انواع گیاهان که دوره های رشد متنوع ای دارند استفاده نمود و ممنوعیت خاصی ندارد. اما می توان گفت پر استفاده ترین نوع نوار تیپ ای که در بازار به فروش می رسد دارای ضخامت 200 و 175 میکرون می باشد که فاصله روزنه و یا پلاک آبدهی آن 20 سانتی متر است.
فواصل آبدهی نیز که در این نوار های تیپ وجود دارد 10 و 30 سانتی متر می باشد. هر چند اگر شما قصد خریدشیلنگ آبیاری قطره ای با متراژ بسیار بالا می خواهید می توانید فاصله درز و پلاک ها را خودتان با توجه به نیاز و خواسته خود سفارش بدهید تا تولید کننده برایتان تولید نماید.

لیست کارخانه های تولید کننده نوار تیپ آبیاری

لیست کارخانه های تولید کننده نوار تیپ آبیاری امروزه به دلیل این که سفره های زیر زمینی، چاه ها، رود ها، رودخانه ها به دلیل بارندگی کم و خشکسالی خشک شده است برای این که کشاورزان هم بتوانند به راحتی در مصرف آب صرفه جویی کنند و هدر دادن آب را برای کاشت و پرورش یک گیاه به حداقل برسانند برای آبیاری باغات و مزارع خود از روش آبیاری قطره ای استفاده می کنند به همین دلیل برای آبیاری به خرید عمده نوار تیپ می پردازند. کارخانه های بسیاری در داخل کشور به تولید و اتصالات پلی اتیلن پرداخته و با تولید محصولات با کیفیت توانسته است علاوه بر تامین نیاز کشور به تجارت نوار تیپ آبیاری تولیدی خود را به خارج از کشور نیز بپردازد.

سفارش اینترنتی نوار تیپ آبیاری به صورت عمده

سفارش اینترنتی نوار تیپ آبیاری به صورت عمدهفروش نوار تیپ به دلیل مزایای بسیاری که دارد در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است از جمله این مزایا عبارتند از:

  1. سریع و آسان نصب نمودن نوار های تیپ
  2. به دلیل وزن کمی که دارند به راحتی می توان این نوار ها را حمل کرد.
  3. قابلیت استفاده از این نوار ها در انواع زمین های کشاورزی و در پستی و بلندی بدون هیچ گونه سطح صاف
  4. ارزان بودن انواع اتصالات
  5. مقاوم بودن در برابر کود های شیمیایی، سم ها
  6. کاهش هدر رفتن آب
  7. برای آبیاری به فشار بالای آب نیاز نداشتن.

شما می توانید به راحتی در هر ساعت از شبانه روز محصول خود را از طریق مراجعه به سایت های معتبر عرضه کننده این محصولات تنها با چند کلیک ساده خریداری نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در هر جای این مرز و بوم باشید به دست شما برساند.

خرید و فروش نوار تیپ قطره ای

خرید و فروش نوار تیپ قطره اییکی از جمله مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در آبیاری قطره ای نوار تیپ می باشد. این نوار اکثرا برای آبیاری کشت های ردیفی مانند گل کلم، کاهو، فلفل، پنبه و دیگر گیاهان زراعی مانند گندم، ذرت، حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه آبیاری به وسیله این نوار های تیپ به این صورت است که وسیله پخش آب در نزدیکی ریشه گیاه قرار می گیرد تا اطراف ریشه و عمق محدودی از خاک گیاه خیس شود و آب جذب خاک شده و به ریشه گیاه برسد و از آن استفاده نماید. استفاده کردن از این روش باعث می شود که هدر رفتن آب به میزان بسیار زیادی کاهش یابد.